Witamy na naszej stronie!

600 700 236

Top
 

Doradztwo podatkowe

Oferta naszego biura jest kompleksowa ponieważ…

tylko w ten sposób możemy spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Jedną z wielu naszych profesjonalnie świadczonych usług jest doradztwo podatkowe. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej.

Rachunkowość, księgowość oraz kwestie podatkowe to dziedziny, w których się specjalizujemy. Nasi eksperci posiadają obszerną wiedzę oraz znają wszystkie, nawet najmniejsze niuanse tej branży. W ten sposób możemy zapewnić naszym Klientom doradztwo podatkowe na najwyższym poziomie.

meeting of team of business people

W ramach usługi doradztwa podatkowego świadczymy:

Sporządzanie opinii dotyczących prawa podatkowego

Udzielanie profesjonalnej pomocy, konsultacji oraz porad

Wykonanie za Klienta odwołań, a także apelacji od decyzji organów skarbowych

Wsparcie naszych Klientów w procesie postępowania podatkowego

Bieżące informowanie Klientów o zmianach w przepisach podatkowych

W naszym zawodzie liczy się profesjonalizm…

…oraz zapewnienie Klientowi poczucia pełnego bezpieczeństwa, dlatego zbudowaliśmy zespół najlepszych doradców. To prawdziwi profesjonaliści z wieloletnim stażem, którzy doskonale znają wszystkie niuanse podatkowe. Dzięki temu nasze biuro rachunkowe może zagwarantować wszystkim Klientom doradztwo podatkowe na najwyższym poziome oraz w bardzo atrakcyjnej cenie.

Nasza firma już od wielu lat funkcjonuje w Poznaniu. W tym czasie zdobyliśmy uznanie Klientów, którzy zdecydowali się na systematyczną współpracę z naszą firmą. Ty również możesz dołączyć do tego wyjątkowego grona i zyskać pewność, że nad bezpieczeństwem podatkowym Twojej firmy będą czuwać najlepsi ludzie w branży.