600 700 236

Polityka prywatności
Top
 

Usługi doradztwa podatkowego

Usługi doradztwa podatkowego z Poznania

Nasza wiedza oraz 25 lat doświadczenia pozwalają nie tylko zapewnić profesjonalną obsługę podmiotom gospodarczym, ale również świadczyć usługi z zakresu doradztwa podatkowego.

Wszystkim naszym Klientom oferujemy bieżące doradztwo podatkowe i kompleksową obsługę w zakresie prawa podatkowego, wsparcie w postępowaniach podatkowych oraz pomoc podczas kontroli skarbowych. Dla naszych specjalistów nie ma trudnych zagadnień! To osoby, które systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe poprzez regularne uczestnictwo w obowiązkowych szkoleniach zawodowych. Ich wiedza jest zawsze aktualna, a pomoc merytoryczna mocno wspiera. W ten sposób możemy zapewnić naszym Klientom poczucie pełnego bezpieczeństwa. Świadczone przez nas usługi doradztwa podatkowego obejmują szeroki zakres zagadnień. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami!

Usługi doradztwa podatkowego świadczone przez biuro rachunkowe MAZA obejmują:

podatki krajowe

podatki zagraniczne

problemy podwójnego opodatkowania

przychody z nieujawnionych źródeł

opodatkowanie rolnictwa

optymalizacja podatkowa

Wyżej wymienione zagadnienia to tylko niektóre z dziedzin, w których się specjalizujemy. Jeżeli więc nurtuje Cię problem natury podatkowej, zapraszamy do kontaktu.

Closeup of female accountant looking through the receipts while working on a report.